Košík je prázdný / 0 Kč

Ocenění

Stavebnice Gecco je jediná česká stavebnice s absolutním vítězstvím v Hračce roku (2009) a současně trojnásobný držitel ceny Správná hračka – vybráno odborníky!


Vítězem kategorie Stavebnice se stal v roce 2009 Letohrádek značky GECCO. Porotu i veřejnost zaujal svojí inovativností, novým typem spojování (kytičkou), kreativním řešením, a také svými funkčními vlastnostmi. Za vítězství v této kategorii může značka používat symbol stříbrného medvídka - symbol kvality. Kromě toho zvítězila stavebnice v absolutním vítězství Hračky roku a smí užívat symbol ZLATÉHO medvídka!

Správná hračka

Stavebnice Gecco získala již třikrát prestižní cenu Správná hračka - vybráno odborníky.

Ocenění je společný projekt Sdružení pro hračku a hru, Asociace hračka Unie výtvarných umělců ČR a Asociace předškolní výchovy. Kromě odborníků přidávají svůj hlas i děti - hračka se pečlivě testuje i ve fakultní Mateřské škole v Praze. Děti, pedagogové i další odborníci oceňují design stavebnice, její bezpečnost, zdravotní nezávadnost, inovativnost a kreativitu. Rodiče jistě přivítají poznatek z mateřských škol, že stavebnice děti zabaví na dlouhou dobu. Navíc se hračka osvědčila i jako kolektivni - děti si stavěly věže a domy, které posléze pospojovaly.


Stavebnice GECCO

Vaše dotazy a připomínky posílejte na e-mailovou adresu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů