Košík je prázdný / 0 Kč

Stavebnice GECCO

Originální česká stavebnice s patentovaným systémem spojení, tzv. kytičkou. Ta umožňuje jedinečné spojování dílků do kruhu, půlkruhu apod.


GECCO - originál s kytičkou

Na rozdíl od spoje ve tvaru kolečka vám umožní více variací. A navíc je kytička krásná. Novinkou konce roku 2016 je spoj ve tvaru čtyřlístku, určený pro děti od tří let, ve variantě Gecco Midi. Ostatní stavebnice  jsou doporučené pro děti od šesti let, varianta Hradby a věže je pro malé stavitele od čtyř let.

Gecco zabaví na hodně dlouhou dobu nejen děti, ale i dospělé, kteří si rádi hrají, přemýšlí, chtějí u něčeho zábavného a chytrého relaxovat a stavět nejen podle předlohy, ale i podle vlastní fantazie. Stavebnice nepotřebuje návod "krok za krokem" - v každém kufříku je brožurka s upřesněním skládání druhů kostek do sebe a ukázka toho, jak si postavit jednu z variant. Jistě ale děti i vás bude bavit hra na architekta a stavění podle vlastní fantazie.

Stavebnice rozvíjí kreativitu, motoriku, prostorové vnímání, zapojuje fantazii, představivost, podporuje logické myšlení. Vyrobena je ze zdravotně nezávadného matného polystyrenu, velmi příjemného na omak. V každém kufříku jsou stovky kostičkek. Všechny kufříky obsahují kostky, které jsou vzájemně kombinovatelné. Díky "kytičce" do sebe dílky krásně zaklapnou, drží a přitom jdou opět snadno rozdělit. Česká hračka s českým patentem spojování je pro vás vyvíjena a  vyráběna v České republice.

Zdravotní nezávadnost a bezpečnost

Stavebnice GECCO splňuje veškeré parametry, potřebné pro certifikaci zdravotní nezávadnosti a bezpečnosti dětských hraček. Stavebnice i kufřík byly testovány v Institutu pro testování a certifikaci, a.s. ve Zlíně a všechny zkoušky podle požadavků EU a Nařízení vlády ČR splňují.

Náhradní díly

Chcete si zvětšit svůj postavený hrad, zámek, maketu svého domu nebo garáže? Nechcete si kvůli tomu kupovat celou další stavebnici? Nebo se vám při úklidu některé kostky zatoulaly? Nevadí, nabízíme vám sady kostek, které si můžete pro tyto účely objednat samostatně.


E-shop


Stavebnice GECCO

Vaše dotazy a připomínky posílejte na e-mailovou adresu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů